Opiekun dziecięcy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Pedagog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Opiekun Dziecięcy Kwalifikacje Zgodnie z Ustawą z dnia 9 czerwca 2011 o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Praca zmianowa w godzinach: 9.00-21.00 i 21.00-9.00

Wymagania

  • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
  • Inne wymagania: zawodowe: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą . Lub: wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji Lub: ukończoną szkołę przygotowującą do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki. Osoba, która nie jest pozbawiona władzy rodzicielskiej, władza rodzicielska nie jest ograniczona lub zawieszona. Wypełniająca obowiązek alimentacyjny, jeżeli taki obowiązek posiada. Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w tym z dziećmi niepełnosprawnymi oraz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.