Młodszy specjalista ds. gospodarki wodnej/ junior water resource specialist

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Praca w multidyscyplinarnych zespołach
w celu wsparcia projektowania dużych projektów infrastrukturalnych, kreatywne i logiczne myślenie w celu rozwiązywania problemów
projektowych i rozwojowych w sposób świadomy i zrównoważony pod względem środowiskowym. Przeprowadzanie ocen oddziaływania na
środowisko (EIA) i ocen w ramach Ramowej Dyrektywy Wodnej (RDW) w celu wsparcia szeregu dużych projektów infrastrukturalnych i projektów zarządzania ryzykiem powodziowym. Planowanie i przeprowadzanie badań
terenowych, w tym badań stanu rzek w ramach szerszych ocen korzyści netto dla różnorodności biologicznej. Pisanie zwięzłych i logicznych
raportów obejmujących np. analizę zestawów danych hydrologicznych i oceny geomorfologiczne. Korzystanie i analizowanie różnych numerycznych zestawów danych. Praca w systemie GIS w celu analizowania danych przestrzennych. Identyfikowanie potencjalnych
zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa związanych z konkretnymi projektami lub elementami pracy oraz wykazywanie zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa sobie i osobom z otoczenia

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
  • Inne wymagania: poziom wykształcenia : wyzsze, kierunek wykształcenia geologia lub nauka o środowisku Dogłębne zrozumienie procesów hydrologicznych oraz ich wpływu na charakterystykę i procesy zachodzące w zlewni. Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej. Duże zdolności organizacyjne i umiejętności numeryczne. Umiejętność zastosowania wiedzy w sytuacjach praktycznych z wysokim poziomem dbałości o szczegóły, rozumienia wpływu dużych projektów infrastrukturalnych na środowisko naturalne. Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych w pracy z innymi. Duża motywacja / umiejętność pracy przy minimalnych wytycznych.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 900 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)