Młodszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy jedną z czołowych agencji pracy, która zapewnia profesjonalne  i sprawdzone usługi w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Opiekunkom i Opiekunom, oferujemy pracę w Niemczech w zakresie usług opiekuńczych oraz gwarantujemy szereg korzyści, w tym wsparcie i pomoc profesjonalnego i doświadczonego zespołu pracowników.

Wśród nas są zarówno osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową, jak i specjaliści czy menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem. Daleko nam do korporacji!

W Polsce znajdziesz nas w 6 oddziałach: Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Lublinie i Krakowie.

Dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów, o czym świadczą liczne certyfikaty. Dążymy do tego, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

Wierzymy w siłę zespołu, promujemy entuzjazm i odwagę. Wspólnie tworzymy drużynę, która nie boi się wyzwań!

Zakres obowiązków

  • Pozyskujesz kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych,
  • Przyjmujesz i obsługujesz zgłoszenia (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy z osobami zainteresowanymi),
  • Bezpośrednio i telefonicznie przedstawiasz propozycje pracy w Niemczech,
  • Budujesz długofalowe relacje z Opiekunkami pracującymi z firmą,
  • Przygotowujesz dokumentację związaną z podjęciem współpracy przez Opiekunów.

Wymagania

  • Lubisz pracę z ludźmi,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu swobodnych rozmów telefonicznych,
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta,
  • Pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki,
  • Praca pod presją czasu nie sprawia Ci kłopotu.

Oferujemy

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne oraz wsparcie opiekuna,
  • Pracę z perspektywami w firmie funkcjonującej już ponad 10 lat,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Umowę dostosowaną do Twoich potrzeb i pakiet benefitów,
  • Przyjazna atmosfera i możliwość pracy z inspirującymi ludźmi,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Firmowa biblioteczka,
  • Brak dress code’u,
  • Spotkania integracyjne,
  • System premiowy,
  • Inicjatywy dobroczynne.
  • Administratorem danych osobowych jest Medipe Sp. z o.o. 54-432 Wrocław Strzegomska 236A, NIP: 5242772921. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medipe Sp. z o.o. 54-432 Wrocław Strzegomska 236A, NIP: 8943047232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)