Specjalista ds. Planowania Produkcji

Planista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Miejsce pracy: Trzebinia

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych krótko i długoterminowych
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych, monitorowanie poziomu zapasów oraz dostaw do klienta zgodnie z wymaganymi terminami zachowując optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych.
  • Współpraca z Kierownikiem Produkcji w zakresie planowanie produkcji.
  • Prognozowanie wielkości produkcji i sprzedaży.
  • Monitorowanie i bieżący nadzór nad realizacją planu produkcji.
  • Bilansowanie zdolności produkcyjnych.
  • Koordynacja dostaw materiałów i komponentów.
  • Dbanie o ciągłą poprawę jakościową procesu, tworzenie nowych procedur.
  • Współpraca z magazynem.
  • Zarządzanie wydajnością i efektywnością procesu planowania.
  • Aktualizacja informacji o zapasach i dostawach.
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, zakupów i sprzedaży oddziałów międzynarodowych grupy.

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, chemicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad budżetowania i planowania.
  • Znajomość cyklu produkcyjnego.
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń .
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i systemów zintegrowanych typu ERP.
  • Umiejętności organizacyjne, analityczne, interpersonalne i zarządzania czasem.
  • Skuteczne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Imprezy okolicznościowe
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Miejsce pracy
  • Trzebinia pow. chrzanowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 23 dni)