Starszy Specjalista ds Kontroli Jakości

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Miejsce pracy: TRZEBINIA

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie analiz chromatograficznych (HPLC i GC) oraz analiz klasycznych
  • Przeprowadzanie weryfikacji/walidacji/opracowania metod chromatograficznych
  • Gromadzenie informacji na temat surowców biorących udział w procesie wytwarzania
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji
  • Właściwa gospodarka i nadzór nad powierzonym sprzętem laboratoryjnym i odczynnikami
  • Udział w projektach/zadaniach związanych z usprawnieniami procesu
  • Analiza informacji zwrotnych od klienta

Wymagania

Od kandydatek i kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w firmie farmaceutycznej w kontroli jakości
  • Doskonałej znajomości technik HPLC i GC prowadzonych z użyciem sprzętów z różnym oprogramowaniem
  • Znajomość wymagań GMP, GLP i prawa farmaceutycznego
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości zagadnień związanych z weryfikacją/walidacją i optymalizacją metod badań
  • Wykształcenia wyższego z zakresu chemii, farmacji, biologii lub biotechnologii
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, w dynamicznym i zmieniającym się środowisku, przy jednoczesnej odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Imprezy okolicznościowe
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • W dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Miejsce pracy
  • Trzebinia pow. chrzanowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)