Szałsza! Operator Wózka Widłowego UDT

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.05.2022

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO UDT

Lokalizacja: Szałsza k. Gliwic, woj. śląskie
Stawka: 4100-4500zł/msc brutto + PREMIA
Wymiar: Pełen Etat

Zakres obowiązków

  • operowanie wózkiem widłowym,
  • transport palet na terenie magazynu,
  • realizacja zamówień za pomocą wózka widłowego,
  • kontrola zamówienia.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracach magazynowych,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • sumienność, dokładność oraz punktualność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • pracę 5 dni w tygodniu w systemie 3-zmianowym: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości:
    - magazyn główny: 4200-4600zł/msc brutto,
    magazyn - sekcja mroźnia: 4700-4800zł/msc brutto + dodatek 400zł brutto,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii uznaniowej),
  • dodatek transportowy - 300 zł brutto,
  • możliwość wyboru działu zatrudnienia,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Bytom
Opublikowana
Wygasła (2 godziny, 45 minut)