Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Specjalista ds. Kadr, Płac i ZUS.

FCG Fiscal Consulting Group Waldemar Brysz
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Kancelaria Doradcy Podatkowego poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Kadr, Płac i ZUS.

Wymagania

• Znajomość zagadnień Prawa Pracy i wynagrodzeń pracowniczych.
• Znajomość zagadnień z zakresu Ubezpieczeń Społecznych.
• Praktyczna znajomość zagadnień kadrowych, płacowych i ubezpieczeniowych.
• Obsługa programu Płatnik i pakietu MS Office.
• Znajomość zagadnień związanych z PFRON i ich praktyczne zastosowanie.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu.
• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców oraz praktyczne ich zastosowanie.
• Mile widziana znajomość obsługi programu ERP Optima.

Zakres obowiązków:
• Obsługa kadrowa pracowników.
• Sporządzanie list płac,
• Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki osobowe, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy).
• Sporządzanie umów o pracę oraz ich wypowiedzeń.
• Sporządzanie świadectw pracy.
• Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umów zleceń, umów o dzieło i innych).
• Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego i PFRON.
• Sporządzanie sprawozdań do GUS.
• Nadzór nad lekarskim badaniami okresowymi pracowników oraz szkoleniami BHP.
• Sporządzanie dokumentacji związanej z wypłatą zasiłków dla pracowników i właścicieli firm.

Co oferujemy?
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia bogatego doświadczenia,
• Cykliczne szkolenia branżowe podnoszące kompetencje zawodowe,
• Bardzo dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera,
• Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy,
• Doskonale skomunikowane miejsce pracy,
• Współpracę z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem.

CV proszę o przesyłanie drogą mailową.
Rodzaj pracy: Pełny etat

CV proszę o przesyłanie drogą mailową wraz z następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym przeze mnie CV, w tym wizerunku twarzy przez FCG Fiscal Consulting Group Waldemar Brysz, ul. Opolska, nr 11-19, 52-010 Wrocław w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Kadr, Płac i ZUS. Wyrażam/nie wyrażam* zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym przeze mnie CV, w tym wizerunku twarzy przez FCG Fiscal Consulting Group Waldemar Brysz, ul. Opolska, nr 11-19, 52-010 Wrocław na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez firmę w przyszłości. *niepotrzebne skreślić Niniejsza zgoda ma charakter dobrowolny i może zostać w każdym czasie wycofana.