Specjalista ds. technicznych - pracownik działu technicznego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Kreowanie polityki handlowej z zakresu doboru i instalacji pomp ciepła.
Wykonywanie schematów technologicznych instalacji (jeżeli nie robiłaś/eś schematów pomp - nauczymy Cię).
Współpraca z marketingiem w kwestii promowania najlepszych rozwiązań technologicznych.
Współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za proces zamówień i realizację.
Dobór i konfiguracja systemów w oparciu o układ i możliwości budynku.
Szkolenia handlowe i techniczne.
Współpraca z instalatorami i ekipami monterskimi.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: inżynier o specjalności instalacje sanitarne lub pokrewne. Doświadczenie w montażu instalacji hydraulicznych (węzły cieplne, instalacje wody lodowej, solanki, glikolu, instalacje solarne). Prawo jazdy kat B. Dodatkowym atutem będą uprawnienia F-gaz i SEP. Doświadczenie w montażu elementów automatyki i sterowania lub instalacji chłodniczych (klimatyzacje, pompy ciepła, agregaty chłodnicze, lady chłodnicze).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione od kompetencji kandydata. Firma oferuje: pracę w
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (15 dni)