Specjalista ds. pozyskiwania kandydatów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

•Współpraca z doświadczonymi rekruterami i menadżerami w celu ustalenia
wymagań na stanowisko i omówienia profili kandydatów.
•Poszukiwanie kandydatów za pomocą innowacyjnych metod i narzędzi.
•Przygotowanie, publikowanie i monitorowanie ogłoszeń o pracę w tym dbałość o jakość prezentowanych treści i ich zgodność ze standardami.
•Selekcja aplikacji.
•Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych przez telefon z kandydatami, w celu określenia ich dopasowania do danego stanowiska.
•Aktualizowanie systemu rekrutacyjnego i przekazywanie regularnych informacji o postępach w poszczególnych procesach.
•Zarządzanie projektami dotyczącymi rozpoznania rynku.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: Doswiadczenie w pracy w organizacji międzynarodowej, doswiadczenie w budowaniu relacji z klientem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)