Konsultant ds. organizacji szkoleń i rekrutacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.06.2022

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Specjaliści dla firm to projekt Illustro, który powstał z myślą o potrzebach naszych klientów w obszarze dostarczania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

Rekrutujemy inżynierów, technologów, handlowców, informatyków, kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcji, przemysłu ciężkiego i lekkiego, budownictwa, handlu, zaawansowanych technologii – automatyka i informatyka.

Posiadamy szeroką sieć kontaktów w różnych branżach, dzięki czemu nasze rekrutacje są skuteczne nawet dla bardzo rzadkich i wyspecjalizowanych stanowisk.

Działamy bardzo szeroko – prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski, a także na rynek Niemiecki.

Do naszego zespołu, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

Miejsce siedziby firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie szkoleń – przygotowywanie ofert dla klientów, konsultowanie potrzeb szkoleniowych, współpraca z trenerami w opracowywaniu programów i materiałów szkoleniowych, tworzenie harmonogramów szkoleń, prowadzenie dokumentacji szkoleniowej, kontakt z trenerami i klientem w kwestiach organizacyjnych, prowadzenie ewaluacji i raportów ze szkoleń
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, inżynierskie i managerskie, w tym kontakt z kandydatami i klientami, tworzenie ofert pracy, zamieszczanie ogłoszeń, praca z LinkedIn i Facebook, prowadzenie rozmów z kandydatami, wprowadzanie informacji do systemu, umawianie kandydatów na spotkania, opracowywanie raportów nt. prowadzonych projektów

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:

  • Chętnie będziemy współpracować z osobą: posiadającą doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku lub w administracji lub innej pracy biurowej, gdzie ważną rolę odgrywały umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Ambitną, która wykonując zadania, czuje się za nie odpowiedzialna
  • Dobrze zorganizowaną
  • Komunikatywną, która chętnie rozmawia z ludźmi
  • Pogodną i wesołą - inne nie pasują do naszego zespołu :)

Oferujemy

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę z dobrym wynagrodzeniem i wysoką premią za efekty pracy zespołowej
  • Praca w firmie z ponad 15-letnim doświadczeniem będącej jedną z wiodących firm w Regionie w branży HR
  • Praca z profesjonalistami z branży HR
  • Dedykowane szkolenia zawodowe
  • Koleżeńską atmosferę w zespole
  • Wyjścia z zespołem po pracy na sok, piwo, drinka… - co kto lubi :)
  • Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.
    KRAZ: 6257

Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (21 dni)