Koordynator ds. produkcji

Klient portalu

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Franczyza

Zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy podległego personelu,
  • Sporządzanie planów produkcyjnych, grafików pracy,
  • Bieżąca analiza wyprodukowanych wyrobów,
  • Nadzór i planowanie przyszłych i monitorowanie bieżących działań produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji pracy,
  • Nadzór nad bieżącą działalnością parku maszynowego,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem,
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Zaangażowanie, sumienność,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych.

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
  • Dużą autonomię i samodzielność działania.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)