Barista - Kawiarnia SO!COFFEE - Kraków Airport

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Kawiarnia So! Coffee usytuowana w strefie bezcłowej krakowskiego lotniska. Już od 6 lat przykładamy starań aby nasza kawiarnia była miejscem odpoczynku i relaksu dla wszystkich podróżujących. Kochamy kawę i wszystko co z nią związane.

Kawiarnia SO!COFFEE Kraków-Balice Airport poszukuje pracowników do kawiarni na lotnisku, w strefie wolnocłowej na stanowisko :

BARISTA

Jeżeli lubisz kawę i kontakt z ludźmi i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania w tak niesamowitym miejscu jak lotnisko wyślij nam swoje cv.

Zakres obowiązków

  • Obsługa gości przy kasie
  • Przygotowywanie i wydawanie zamówień na barze
  • Dokładanie produktów do witryn
  • Utrzymywanie lokalu w czystości

Wymagania

  • Minimalne doświadcze w gastronomii
  • Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Język angielski w formie komunikatywnej
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność
  • Uczciwość
  • Chęć do pracy i nauki

Oferujemy

  • Elastyczny grafik ( system pracy - zmianowy) - Godziny pracy dostosowane do rozkładu lotów:
    • | zmiana od 3:30 do 13:30
    • || zmiana od 8:30 do 18:30
    • ||| zmiana od 13 do ostatniego lotu ~23/24
  • TRANSPORT Z KIEROWCĄ na pierwszą zmianę
  • Łatwy dojazd na lotnisko kolejką i MPK (zwrot 50% kosztów biletów), dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatny parking.
  • Praca na umowę o pracę / Dla studentów do 26 roku życia umowa zlecenie
  • Stawka za godzinę od 19 zł netto/h do 21 zł netto w zależności od doświadczenia, Studenci od 19,70zl/h
  • Praca w zgranym zespole dla których kawa jest pasją, a kontakt z Gościem sprawia przyjemność.
  • profesjonalne i certyfikowane szkolenia. (Barista, Master Barista, Latte Art) w kawiarni szkoleniowej z najlepszymi trenerami,
  • Zniżki 50% do wszystkich lokali należących do sieci na lotniskach, dworcach galeriach i przestrzeni miejskiej
  • U nas pijesz tyle kawy ile chcesz
  • Premia za dyspozycyjność
  • Napiwki
  • Możliwość awansu za zastępcę lub kierwonika zmiany.
  • Odpłatny dzień próbny i szkolenia
  • Administratorem danych osobowych jest EMI-ART Miłosława Kuliś-Barańska 31-019 Kraków Aleja Słowackiego 1/8, NIP: 6762193325. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EMI-ART Miłosława Kuliś-Barańska 31-019 Kraków Aleja Słowackiego 1/8, NIP: 6762193325 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Balice pow. krakowski, Małopolskie
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)