Fryzjer

Fryzjer

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Fryzjer

Salon Fryzjerski Angelika Marek z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Konopnickiej 36.

Salon Angeliki Marek
W związku z rozwojem naszego salonu poszukujemy osoby na stanowisko Fryzjera.

Jesteśmy młodym, zgranym zespołem w pięknym, nowoczesnym miejscu w centrum Bielska.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów, takich jak: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja włosów klientów
  • doradztwo w wyborze koloru czy fryzury
  • tworzenie fryzur okolicznościowych
  • przeprowadzanie zabiegów regeneracyjnych
  • dbanie o czystość salonu

Wymagania

  • umiejętność rozjaśniania włosów metodą air tuch
  • doświadczenie w zawodzie
  • pozytywne nastawienia do klienta
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności ( praca od wtorku do soboty )

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłym zgranym zespole
  • otwartość na nowe wyzwania
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę na sprzęcie oraz kosmetykach premium
  • Administratorem danych osobowych jest Salon Fryzjerski Angelika Marek 43-300 Bielsko-Biała Konopnickiej 36, NIP: 9372682006. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salon Fryzjerski Angelika Marek 43-300 Bielsko-Biała Konopnickiej 36, NIP: 9372682006 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)