Płońsk! Prace na Produkcji! Zapewniony transport

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: powiat Płoński, woj. mazowieckie
MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEGO TRANSPORTU Z BULKOWO/OJRZEŃ/PŁOŃSK/NOWY DWÓR MAZ./NOWE MIASTO

Zakres obowiązków

  • pobieranie surowca magazynu zgodnie z recepturami produkcyjnymi,
  • prace przy stole inspekcyjnym: ocena wizualne jakości surowca, obróbka wstępna,
  • zasilenie linii produkcyjnych w surowce,
  • pakowanie towaru do opakowań zbiorczych i ustawianie na paletach,
  • kontrola szczelności oraz jakości zgrzewu opakowania jednostkowego,
  • nadzorowanie procesu kompletacji.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne - WARUNEK KONIECZNY
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • pracę w systemie II zmianowym: 06:00-18:00; 18:00-06:00 (4/5 dni pracujących, w tym co 2 weekend),
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 3260/mc brutto + PREMIA,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do Karty Multisport i karta medyczna),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numer podany w ogłoszeniu. Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

  • Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl . "

    Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

    Workhouse4you(c.23651)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl. Workhouse4you(c.23651)
Miejsce pracy
  • Ojrzeń pow. ciechanowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (jutro)