Specjalista ds. HSEQ

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Synthos jest koncernem chemicznym, którego działalność polega na produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Firma produkuje i dostarcza kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, środki ochrony roślin oraz dyspersje i lateksy, których odbiorcami są firmy z całego świata.

Synthos posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce, Czechach, Holandii, Niemczech i we Francji. To tam produkuje, a następnie dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania – nawet do najdalszych zakątków świata. Firma zatrudnia ponad 3 600 pełnych pasji ludzi, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami pomagającymi zmieniać świat.

Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków

  • ocena rozwiązań projektowych pod kątem BHP,
  • uzgodnienia instrukcji BHP dla organizacji budowy,
  • bieżący nadzór BHP na terenie budowy, koordynacja działań i uzgodnienia z nadzorem BHP OSBL,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie bezpieczeństwa pracy, prowadzenie statystyk i rejestru oraz dokumentowanie zdarzeń wypadkowych i okołowypadkowych,
  • przygotowanie instrukcji BHP na potrzeby start-up'u i dalszego ruchu instalacji,
  • przygotowanie dokumentacji środowiskowej (np. gospodarka zarządzania odpadami, dokumentacja do Pozwolenia Zintegrowanego itp.),
  • przygotowanie dokumentacji pod potrzeby systemów ISO,
  • egzekwowanie procedur bezpieczeństwa.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Project),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość przepisów i regulacji branżowych,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • znajomość rozwiązań technicznych w zakresie bezpieczeństwa,
  • znajomość systemów ISO,
  • kompetencja audytora wewnętrznego,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności analityczne i orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi,
  • ciekawe projekty do zrealizowania,
  • nowe wyzwania i zadania,
  • możliwość budowania swoich kompetencji,
  • swobodny przepływ wiedzy,
  • dostęp do platformy e-learningowej,
  • udział w szkoleniach,
  • miejsce parkingowe,
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników,
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników.
Miejsce pracy
  • Płock
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)