Operator urządzeń montażowych

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Flexider Poland Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem elastycznych elementów samochodowych układów wydechowych. Istnieje od 1999 roku i obecnie zatrudnia ponad 100 osób.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko produkcyjne.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji montażowych zgodnie z Instrukcjami Pracy i/lub instrukcjami przełożonego
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej produkowanych detali
  • Rejestracja wykonanej produkcji na Karcie Pracy
  • Dbanie o powierzone miejsce pracy, powierzony majątek, zachowanie go w sprawności i czystości
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy i bezpiecznych warunków pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej, rysunków wyrobów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Sprawność manualna, staranność i dokładność

  • Komunikatywność, kultura osobista i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia wydajnościowa + premia za wysługę lat (po 5 latach)
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez Pracodawcę
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dopłaty do książek dla dzieci uczących się)

  • Administratorem danych osobowych jest:
    FLEXIDER POLAND SP. Z O.O. , ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń, NIP: 5212999175
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:FLEXIDER POLAND SP. Z O.O. , ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń, NIP: 5212999175zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bieruń pow. bieruńsko-lędziński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)