Pracownik Logistyki MAKRO Toruń

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

MAKRO Cash & Carry

to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego. Działając wspólnie w globalnej sieci zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów na całym świecie. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć dołącz do naszego Zespołu.

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów
  • prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • współpraca z działami sprzedaży w zakresie transportu i alokacji towarów na hali
  • wydawanie reklamacji zgłaszanych przez klientów oraz zwrotów towarowych do dostawców
  • przeprowadzanie zgodnie z harmonogramem inwentaryzacji depozytów, palet i materiałów eksploatacyjnych
  • wprowadzanie do systemu komputerowego danych dotyczących dostaw, zamówień, zmian stanu zapasów
  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
  • mile widziane wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
  • dobra znajomość MS Excel
  • mile widziana aktualna książeczka Sanepidu
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej, pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Makro Cash and Carry Polska S.A 02-183 Warszawa Al.Krakowska 61, NIP: 5220002860. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Toruń
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)