PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie wyrobów

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zignago Vetro Polska S.A. z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina specjalizuje się w produkcji opakowań szklanych.

Zignago Vetro Polska S.A. jest wiodącym na rynku polskim i międzynarodowym producentem opakowań szklanych.

Huta z siedzibą w Trąbkach k. Garwolina produkuje wysokiej jakości opakowania dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie do jednego z działów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE WYROBÓW

Miejsce wykonywania pracy: Trąbki k. Garwolina

Zakres obowiązków

· weryfikacja jakości opakowań szklanych

· sortowanie i pakowanie wyrobów według schematów pakowania

· dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

· zaangażowanie i chęć do nauki

· umiejętność pracy w zespole

· gotowość do pracy w systemie zmianowym

· doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· stały grafik pracy w systemie 4-brygadowym (8 godz./dzień)

· regulaminową premię miesięczną

· premię kwartalną zależną od absencji

· dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym

· benefity: świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie wypoczynku, talony na święta)

· prywatna opieka medyczna

  • Administratorem danych osobowych jest Zignago Vetro Polska S.A. 08-440 Trąbki Osadnicza 8, NIP: 826 00 03 175. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”.
Miejsce pracy
  • Garwolin pow. garwoliński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)