Sprzedawca Szkoleń - Doradca Klienta - praca biurowa

Handlowiec, Doradca

Umowa zlecenie

Część etatu

Młodszy specjalista (junior)

Firma KREATOR specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz w doradztwie biznesowym. Od 1998 roku wspieramy naszych klientów w zakresie efektywnego zarządzania procesami i zasobami. Doskonalimy kompetencje pracowników poprzez dostarczanie wiedzy i pomagamy naszym partnerom wdrażać ich strategie biznesowe.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Sprzedawca Szkoleń - Doradca Klienta - praca biurowa.

Zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów przez telefon (praca z wewnętrzną bazą danych, CRM - nie jest to Call Center)
  • praca ze stałymi klientami
  • aktywna sprzedaż usług szkoleniowych przez telefon
  • organizacja projektów szkoleniowo-doradczych dla firm
  • stała współpraca oraz dbanie o dobre relacje z naszymi trenerami biznesowymi (głównie kontakt telefoniczny),
  • przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

- jesteś otwarta/y i energiczna/y, z łatwością nawiązujesz nowe kontakty,

- samodzielna/y i proaktywna/y,

- wyróżniasz się doskonałymi zdolnościami organizacji pracy własnej,

- świetnie posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie,

- nie boisz się podejmowania decyzji,

- z Word, Excel, Outlook jesteś za pan brat!

Fantastycznie, jeśli:

- masz doświadczenie w obsłudze klienta, a kontakty telefoniczne nie spędzają Ci snu z powiek,

- jesteś szczerze zainteresowany branżą szkoleniową oraz tematyką samorozwoju,

- posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny,

- możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy,

- poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności w zakresie technik sprzedaży oraz obsługi klienta,

- pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie przy pierwszych krokach,

- pracę w małym i zgranym zespole,

- miłą atmosferę i dobre warunki zatrudnienia,

- przestronne biuro,

- możliwość udziału w ciekawych projektach szkoleniowych.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KREATOR Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KREATOR Sp. z o.o. 50-541 Wrocław al. Armii Krajowej 61, NIP: 8982116641 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)