Młodszy specjalista ds. technicznych (branża budowlana)

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest instytutem naukowym i jednostką badawczo rozwojową Ministerstwa Zdrowia, a także jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce, leczącym najciężej chore dzieci z całego kraju. Podczas 40 lat swojego istnienia Instytut regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia, nie tylko za swoją działalność medyczną i naukową, ale również jako pracodawca.

W 2020 r. Instytut po raz kolejny  znalazł się w TOP 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców rankingu Universum Most Attractive Employers Poland, awansując na 4 miejsce.

Na co dzień towarzyszy nam zasada:

Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko”

I

Aktualnie poszukujemy do Sekcji Nadzoru Technicznego

na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. technicznych - branża budowlana

Zakres obowiązków

  • Współpraca w zakresie nadzoru nad utrzymaniem w ruchu instalacji i urządzeń oraz stanem technicznym obiektów budowlanych w branży budowlanej,
  • Planowanie remontów, modernizacji i zadań inwestycyjnych,
  • Współpraca w zakresie nadzoru i przygotowania Opisów Przedmiotów Zamówień dla potrzeb SIWZ,
  • Przygotowywanie raportów, analiz dotyczących spraw techniczno – eksploatacyjnych,
  • Rozliczanie finansowe prowadzonych umów w branży budowlanej,
  • Współpraca z Sekcją Centralnej Dyspozytorni tj. bieżące monitorowanie i reagowanie na awarie i zagrożenia,
  • Współpraca z biurami projektów realizującymi zadania na terenie IPCZD,
  • Przygotowywanie wniosków do instytucji, urzędów zewnętrznych tj.: ministerstwa, urząd miasta, urząd gminy, Sanepid, itp.,
  • Współpraca z inspektorami Ppoż, BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie technik budownictwa lub wyższe.
  • Znajomości obsługi komputera, pakietu Office, programu AutoCad i NormaPro,
  • Mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku - 3 lata,
  • Mile widziane doświadczenie w instytucji o podobnym profilu – 1 rok,
  • Wysoka kultura osobista, rzetelność, samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Zniżki pracownicze na badania laboratoryjne,
  • Dofinansowanie do wakacji pracowników oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla ich dzieci („wczasy pod gruszą”),
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Administratorem danych osobowych jest Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" 04-730 warszawa Al. Dzieci Polskich, NIP: 9521143675. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: "Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przesłanych dokumentach do celów rekrutacyjnych prowadzonych przez Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” z siedzibą w Warszawie jak również wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka".
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)