Kierownik Działu Obsługi Technicznej Hotelu

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Chochołowy Dwór Restauracja i hotel*** w Jerzmanowicach (trasa Kraków – Olkusz) zatrudni na stanowisku

Miejsce pracy: Jerzmanowice (pow. krakowski)

Zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji bieżących zadań Działu Obsługi Technicznej wynikającej z funkcjonowania obiektu
  • Bieżący nadzór nad sprawnością urządzeń oraz zapewnienie poprawnego działania instalacji technicznych obiektu (kontakt z branżowymi firmami specjalistycznymi)
  • Dbałość o stan techniczny i sprawność eksploatacyjną urządzeń technicznych
  • Nadzór nad stanem technicznym budynku i terenu
  • Prowadzenie wymaganej przepisami dokumentacji stanu technicznego budynku (p.- poż, UDT, itp.), nadzór nad grafikiem serwisów technicznych urządzeń, prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń w obiekcie, współpraca w firmami zewnętrznymi w ramach umów serwisowych
  • Koordynacja zakupu materiałów eksploatacyjnych
  • Współpraca wewnętrzna z działami w obiekcie
  • Efektywne zarządzanie podległym działem

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe minimum średnie techniczne w zakresie budownictwa, elektryki lub elektroniki; o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym
  • Doświadczenie w pracach serwisowych i remontowo – budowlanych
  • Praktycznej znajomości ogólnych zasad mechaniki, hydrauliki, elektryki
  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • Samodzielność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, rzetelności oraz sumienności
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja swojej pracy oraz podległych pracowników
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość zasad działania sieci informatycznej, zagadnień teletechnicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i posiadanych kompetencji
  • Możliwość korzystania z udogodnień oferowanych przez firmę
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie oraz prywatnego pakietu medycznego PZU
  • Samochód służbowy

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Dwór AMV Group Sp. z o.o. Sp.k., 31-357 Kraków, ul.J.Conrada 63, NIP: 9452092672
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Dwór AMV Group Sp. z o.o. Sp.k., 31-357 Kraków, ul.J.Conrada 63, NIP: 9452092672zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jerzmanowice pow. krakowski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 23 dni)