Dyrektor Przedszkola

Dyrektor

Umowa o pracę

Część etatu

Dyrektor/prezes

Niepubliczne przedszkole o mocno ugruntowanej, stabilnej sytuacji na ryku usług edukacyjnych, ukierunkowane na dalszy rozwój zatrudni kompetentną osobę na stanowisko dyrektora przedszkola.

Wszystkich kandydatów rozważających podjęcie współpracy zapraszamy na naszą stronę internetową oraz na przedszkolnego Facebook’a w celu wstępnego zapoznania się ze specyfiką naszej działalności.

Zakres obowiązków

  • Studia z zakresu zarządzania oświatą (mile widziane również uprawnienia nauczycielskie),
  • Wiedza z zakresu prawa oświatowego oraz prawa pracy,
  • Wiedza z zakresu marketingu,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność radzenia sobie z nowymi wyzwaniami oraz empatia.

Wymagania

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku usług edukacyjnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Korzystne warunki zatrudnienia (możliwość stałego doszkalania – zgodnie z zaistniałymi potrzebami),
  • Pracę w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy w dobrze wyposażonej placówce,
  • Współpracę z zespołem doświadczonych nauczycieli i specjalistów nastawionych na nowoczesne formy edukacji mieszczące się w ramach łączenia dzieci z naturą i edukacji leśnej.
  • Administratorem danych osobowych jest Horyzont Sp. z o.o. 30-224 Kraków Aleja Kasztanowa 9, NIP: 6772382559. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Horyzont Sp. z o.o. 30-224 Kraków Aleja Kasztanowa 9, NIP: 6772382559 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)