Poszukiwana opiekunka do żłobka

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Tańcząca Poziomka

Prywatny żłobek w Warszawie na Pradze Południe poszukuje kandydata na stanowisko:

- opiekunki dziecięcej/ nauczyciela dla Dzieci w wieku 10 msc - 3 lata.

Praca od poniedziałku do piątku 8h w godzinach 7:00 - 18:00.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: weronika_gasior@interia.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

Zakres obowiązków

Obowiązki:

-sprawowanie opieki nad Dziećmi, stała obserwacja Dzieci

- wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, karmienie, przebieranie Dzieci

- dbałość o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Dzieci

- utrzymanie ładu i porządku w budynku oraz na ogrodzie

- prowadzenie zajęć dydaktyczno -wychowawczych

- tworzenie i realizacja planów miesięcznych pracy dydaktyczno -wychowawczych

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy z Dziećmi w żłobku lub przedszkoli

- wysokiej lkultury osobistej

- kreatywności i otwartości

- kwalfikacji zgodnych z ustawą o opiece nad Diećmi w wieku do lat 3 (może być ukończony kurs na opiekuna w żłobku)

- zaświadczenia o niekaralności

- ukończonego kursu pierwszej pomocy

- badań sanitarno - epidemiologicznych

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Jeśli nie posiadasz wymaganych uprawnień, a kochasz pracę z Dziećmi i chciałabyś realizować swoje pasje - pomożemy!:)

Oferujemy

Zapewniamy:

- możliwość rozwoju zawodowego

- stabiloność zatrudnienia

- umowę o pracę

- pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

- pracę w systemie zmianowej

- premie

- dodatki świąteczne

  • Administratorem danych osobowych jest Tańcząca Poziomka s.c 04-118 Warszawa Ostrobramska, 94/1, NIP: 1133017922. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tańcząca Poziomka s.c 04-118 Warszawa Ostrobramska, 94/1, NIP: 1133017922 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 3 700 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)