Księgowa/-y

INDUSTRIAL TECHNOLOGY INVESTMENTS POLAND sp. z o.o.
  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski

Księgowy

Umowa o pracę

Firma I.T.I. Poland Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. I.T.I. Poland Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją modyfikowanych regranulatów tworzyw sztucznych oraz compound. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osób do Naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków
Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.

Prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustalonymi standardami( pełna księgowość).

Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych.

Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca/roku.

Przygotowywanie rejestrów VAT.

Rozliczanie i kontrola rozrachunków.

Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych.

Uzgadnianie sald kont księgi głównej.

Współpraca z audytorami finansowymi i przygotowywanie danych na potrzeby audytu.

Kontakty i współpraca z urzędami: Skarbowym, Statystycznym, ZUS oraz innymi instytucjami nadzoru.

Nasze wymagania
Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej.

Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Motywacja do rozwijania swojej wiedzy z zakresu finansów i księgowości.

Motywacja do pracy.

Zdolność planowania i organizowania swojego czasu pracy.

To oferujemy
Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody pracownikom.

Praca w dynamicznie rozwijającej się dużej firmie produkcyjnej.

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

Wynagrodzenie rynkowe.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do "INDUSTRIAL TECHNOLOGY INVESTMENTS POLAND" sp. z o.o. z siedzibą w: Przemysłowa 2, 88-140 Gniewkowo (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @
Pełną informację odnośnie przetwarzania
Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)