Koordynator projektów serwisowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Administrowanie dokumentacją projektu globalnej dostawy. Administrowanie danymi projektowymi w systemie Kimble. Koordynacja projektu we wszystkich sprawach związanych z tworzeniem, edytowaniem i uzupełnianiem dokumentów. Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego Global
Delivery. Zarządzanie interesariuszami.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: poziom wykształcenia: dowolne, kierunek: n/d, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata ogólnego doświadczenia zawodowego, znajomość języków obcych: j. francuski poziom C1 zarówno w mowie jak i w piśmie, j. arabski poziom C2 zarówno w mowie jak i w piśmie, j. angielski poziom B2 zarówno w mowie jak i w piśmie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: nie mniej niż 8500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.