Prace magazynowe

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.05.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Kompletowanie zamówień do wysyłki, przygotowanie towaru do wysyłki, praca ze skanerem ręcznym, pakowanie zamówień, prace inwentaryzacyjne.
Około 160 godzin pracy miesięcznie.
Praca w godz.: 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00.
Umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej.
Miejsce wykonywania pracy:
- ul. LG 1A, Biskupice Podgórne,
- ul. Innowacyjna 1, Biskupice Podgórne,
- ul. LG 3, Biskupice Podgórne,
- ul. LG 1, Biskupice Podgórne,
- ul. Pokoju 1, Biskupice Podgórne,
- ul. Relaksowa 44, Nowa Wieś Wrocławska.
Przewidywany okres wykonywania pracy: 36 miesięcy.

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
  • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, dla cudzoziemców: mile widziana znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 20,6 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 160 godzin pracy miesięcznie
Miejsce pracy
  • Biskupice Podgórne pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)