Magazynier - operator wózka widłowego

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Запрошуємо працівників з України

Najdynamiczniej rozwijająca się firma sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. W Colours Factory drukujemy dzięki dobrej energii, która towarzyszy nam we wszystkich działaniach. Inspirujemy naszych Klientów do rozwoju. Myślimy innowacyjnie o poligrafii. Naszą mocną stroną jest nowoczesny park maszynowy i ludzie, którzy tworzą przyjazną i profesjonalną obsługę. Nasza produkcja obejmuje druk technologicznie różnych materiałów: offsetowych, cyfrowych o jakości offsetu i wielkoformatowych, co gwarantuje ich spójność i poprawność. Działamy globalnie, doskonale realizujemy kampanie indoorowe i outdoorowe. Dostarczamy efektywne oraz kompletne rozwiązania poligraficzne w oparciu o własne innowacyjne narzędzia IT. Umiejętnie łączymy technologię z wyobraźnią, aby nasze produkty i usługi nie tyko spełniały oczekiwania Klientów, ale je wyprzedzały. Colours Factory - more than Print!

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół.

Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, których wiedza, doświadczenie i potencjał pozwalają nam budować przewagę konkurencyjną i osiągać coraz lepsze wyniki. Stawiamy na ludzi w każdym wieku, ambitnych, lubiących nowe wyzwania, otwartych na innowacyjność i dalszy rozwój.

Dołącz do zespołu Colours Factory! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: magazynier.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • Wydawanie wyrobów gotowych i półproduktów,
  • Współpraca z działami produkcji, zakupów i magazynem surowców,
  • Przygotowywanie dokumentów WZ – wydanie zewnętrzne,
  • Obsługa systemu do zarządzania ruchem produktów w magazynach – WMS.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego / doświadczenie w obszarze magazynu i obsługi wózka widłowego bez uprawnień lub z uprawnieniami starego typu,
  • Sprawna obsługa komputera oraz narzędzi niezbędnych w pracy na stanowisku magazyniera, np. drukarka, skaner,
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy - pełny etat, a po tym czasie przedłużenie umowy na czas określony ,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz po przepracowanym okresie próbnym system premiowy,
  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • Szkolenia językowe w formie online - nauka języka angielskiego oraz niemieckiego,
  • Możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu, wdrożenie do pracy, szkolenia wewnętrzne,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy, wspólne celebrowanie świąt okolicznościowych.
  • Administratorem danych osobowych jest Colours Factory Sp.z.o.o 64-920 Piła Wypoczynkowa 13, NIP: 7642454686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Colours Factory Sp.z.o.o 64-920 Piła Wypoczynkowa 13, NIP: 7642454686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Piła pow. pilski, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)