REKRUTER ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO / ROSYJSKIEGO

Hr manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Pajmon CPT specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PAJMON CPT specjalizuje się w zatrudnianiu pracowników do firm w różnych sektorach gospodarczych.

Praca w naszych biurach w Krakowie i w Rzeszowie.

Zakres obowiązków

samodzielne prowadzenie wybranych etapów rekrutacji
prezentowanie oferty pracy potencjalnym kandydatom
sourcing odpowiednich kandydatów przy wykorzystaniu różnych narzędzi np.LinkedIn
aktywne pozyskiwanie Kandydatów za pomocą bazy Kandydatów, social mediów, portali branżowych i innych źródeł, które uznasz za efektywne
publikacja ogłoszeń na stronie www oraz zewnętrznych portalach
analiza rynku, a także aktywne poszukiwania w celu dotarcia do najlepszych Kandydatów
pomoc w pracach administracyjnych

Wymagania

– minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
– otwartość i sprawczość
– wielozadaniowość
– umiejętność szybkiego tempa pracy
– elastyczność
– zaangażowanie
– koncentracja na rozwiązaniach
– ambicja
– chęć osiągania sukcesów, zamykania projektów
– nieszablonowe myślenie
– umiejętność obsługi programów typu Canva, Microsoft 365, Excel
- komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (w mowie i piśmie)
– angielski mile widziany

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie.

Możliwości rozwoju zxawodowego.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    NIP 6472585554 , PAJMON CENTRUM PRACY TYMCZASOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. WODZISŁAWSKA 71 , 44-200 RYBNIK, NIP: 6472585554
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:NIP 6472585554 , PAJMON CENTRUM PRACY TYMCZASOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , ul. WODZISŁAWSKA 71 , 44-200 RYBNIK, NIP: 6472585554zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rybnik
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)