Handlowiec

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

HR Biznes Sp. z o.o.

HR Biznes Sp. z o.o. (nr rejestru 22257) Agencja pracy i doradztwa personalnego

dla swojego Klienta z branży klimatyzacji i wentylacji poszukuje kandydata na stanowisko – Handlowca

Zakres obowiązków

- Obsługa klienta

- Realizaja celów sprzedażowych

- Wycena i dobór urządzenia na miejscu u klienta

- Przygotowywanie ofert

Wymagania

- Wykształcenie średnie

- Prawo jazdy kat. B

- Obsługa komputera ( Excel, power point, word, poczta)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. rok

- Kultura osobista

- Komunikatywność

- Umiejętność negocjacji

Oferujemy

- Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy lub B2B do uzgodnienia

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

- Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

- Dodatkowe świadczenia: Medicover, Multisport

- Szkolenia producenta, sprzedażowe

- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Administratorem danych osobowych jest HR Biznes Sp. z o.o. 51-416 Wrocław Kwidzyńska 4D, NIP: 9721309011. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)