Specjalista ds. Marketingu hotel Crystal Mountain Wisła 5*

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5* to nasz nowy hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości: m.in. 491 pokoi, aquapark z bogato wyposażoną strefą Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Wisła

Zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii marketingowych i strategii PR
  • inicjowanie i wdrażanie aktywności zmierzających do realizacji celów sprzedażowych i wizerunkowych (duża koncentracja na marketingu internetowym - influencer marketing, działania w mediach społecznościowych, marketing bezpośredni e‑mail)
  • projektowanie/przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych i reklamowych
  • współtworzenie ofert/ pakietów dla gości indywidualnych
  • tworzenie i organizacja eventów/ wydarzeń marketingowych
  • współpraca z dostawcami usług marketingowych
  • zarządzanie informacją hotelową dla Gości
  • analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań – rekomendowanie działań korygujących
  • bieżący monitoring i analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub w innej branży
  • znajomość narzędzi marketingowych oraz doświadczenia w tworzeniu aktywności z zakresu marketingu internetowego
  • kreatywność i proaktywne poszukiwanie rozwiązań zaistniałych wyzwań
  • praca z liczbami, analiza i wyciąganie wniosków są Twoją mocną stroną
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość programów graficznych

Oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
  • aktywny udział w rozwijaniu strategii marketingowo – sprzedażowej obiektu
  • możliwość zakwaterowania i wyżywienia na preferencyjnych warunkach
  • dużą swobodę działania i otwartość na realizację ciekawych pomysłów wspierających określone cele
  • zniżki pracownicze na noclegi i usługi w hotelach należących do Grupy Górskie Resorty
  • przyjazną atmosferę pracy a także wspaniałą lokalizację w otoczeniu gór i lasów
  • współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa
  • Administratorem danych osobowych jest SSC GÓRSKIE-RESORTY.PL SP.Z O.O. SP. K. 00-023 Warszawa Widok 8, 6 piętro, NIP: 5213782035. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Wisła pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)