Asystent do działu handlowego

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k.

z siedzibą w Warszowicach (koło Żor), przy ul. Gajowej 17

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszowice (pow. pszczyński)
Region: śląskie

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i potwierdzanie zamówień klientów
  • zamawianie towarów u dostawców wewnętrznych i zewnętrznych wraz z ich monitorowaniem
  • wystawianie dokumentów wydań towarów do wysyłki
  • fakturowanie
  • przygotowanie ofert
  • obsługa reklamacji
  • weryfikacja terminowości płatności
  • utrzymywanie relacji z klientem

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie),
  • znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • znajomość systemu e-nova lub innego systemu wsparcia sprzedaży

Oferujemy

  • stałość zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji
  • Administratorem danych osobowych jest:
    PW METKOM SP.Z O.O. SP.K., 43-254 WARSZOWICE, GAJOWA 17, NIP: 6381808706
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17."
Miejsce pracy
  • Śląskie
Wynagrodzenie
  • 4 100 - 4 400 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)