Automatyk

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Dla naszego klienta poszukujemy:

Dla naszego Klienta, firmy która utrzymuje pozycję największego producenta szklanych opakowań dla produktów spożywczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk Urządzeń Kontrolnych

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków

  • Obsługa, konserwacja i naprawa wszystkich urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie zakładu w szczególności:
    - aparatury kontrolno-pomiarowej,
    - systemów sterowania automatów,
    - szaf sterowniczych i palników odprężarek,
    - przetwornic częstotliwości,
  • Przygotowanie planów napraw i remontów podległych urządzeń,
  • Działanie zgodnie z obowiązującymi w zakładzie procedurami ISO,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami ISO,
  • Prowadzenie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia SEP G1 i G3 (eksploatacja),
  • Min. 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • Znajomość MS Office w stopniu podstawowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. prywatna opiekę medyczną, świadczenia z ZFŚS – wczasy pod gruszą, dofinansowania do kolonii/obozów dla dzieci, paczki na święta)
  • Prywatną opieka medyczna w Medicover,
  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień podnoszących kwalifikacje,
  • Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie NNW,
  • Dofinansowanie 200 zł dla osób dojeżdżających powyżej 24 km.

  • Administratorem danych osobowych jest PRW Consulting 35-001 Rzeszów Bardowskiego 1c, NIP: 8133387232. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)