Młodszy Technolog ds. Sieci Kanalizacyjnej

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dbamy o blisko 900 000 naszych mieszkańców stale podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmujemy działania przygotowujące nas na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania naszej branży.

Zakres obowiązków

  • pełnienie nadzoru technologicznego nad procesem odbioru i transportu ścieków na terenie działalności Spółki, w tym:
    • analiza układu hydraulicznego sieci kanalizacyjnych;
    • przygotowywanie raportów technologicznych;
    • interpretacje wyników analiz laboratoryjnych;
    • rozwiązywanie problemów technologicznych i optymalizację procesu technologicznego;
    • współudział we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych;
    • dobór i optymalizację stosowanej chemii technologicznej;
    • planowanie kosztowe oraz ilościowe w zakresie technologii;
  • udział w opiniowaniu dokumentacji technologicznej dla realizowanych inwestycji w zakresie sieci kanalizacyjnej;
  • konsultacje technologiczne w trakcie realizacji inwestycji oraz udział w rozruchach technologicznych obiektów i urządzeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;
  • znajomość technologii systemów kanalizacyjnych oraz hydrauliki;
  • umiejętność interpretacji projektów budowlanych w zakresie systemów kanalizacyjnych (w tym przepompowni ścieków);
  • znajomość urządzeń do transportu ścieków;
  • mile widziana znajomość hydraulicznego modelowania systemów kanalizacyjnych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • pracowniczy program emerytalny
  • pracownicza kasa zapomogowa
  • wolontariat pracowniczy
  • możliwość pracy zdalnej
  • turnieje sportowe
  • karta sportowa
  • dofinansowanie studiów
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego
  • dopłata do wypoczynku
  • dopłata do nauki języków obcych
  • prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci
  • piknik firmowy
  • pakiet kafeteryjny
  • pakiet powitalny dla noworodków
  • programy szkoleniowe
  • rozwój zawodowy
  • profilaktyka zdrowotna
  • ubezpieczenie na życie

Na Twoje zgłoszenie czekamy do dnia 17 maja 2022 r.

Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 26 dni)