ASYSTENT ARCHITEKTA

Pracownia Projektowa Architekt

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKT POSZUKUJE ABSOLWENTA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY WYŻSZEJ SZKOŁY (NAJLEPIEJ POLITECHNIKA WROCŁAWSKA)
NA STANOWISKO: ASYSTENT ARCHITEKTA

GŁÓWNE ZADANIA:
Wsparcie przy realizacji projektów:
• opracowywanie koncepcji do projektów budowlanych
• pomoc przy wykonywaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych
• składanie projektów budowlanych do pozwolenia na budowę
• sporządzanie i składanie pism w sprawie uzgodnień i opinii dot. projektów budowlanych
• archiwizacja dokumentacji projektowej
• współpraca z projektantami

WYMAGANIA:
• bardzo dobra organizacja i planowanie
• bardzo dobra znajomość programu AutoCad
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

OFERUJEMY:
• Pracę przy realizacji projektów budowlanych wielorodzinnych, handlowych, usługowych o dużych kubaturach
• Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie, która działa na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego
• Możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień budowlanych
• Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą

Kandydatów spełniających wymagania prosimy o zgłaszanie się do biura osobiście wraz z CV lub przesyłanie aplikacji na adres: @
Miejsce pracy
  • Polkowice pow. polkowicki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)