Referent/samodzielny referent/specjalista ds. płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Naliczanie wynagrodzeń oraz pełna obsługa pracowników. Prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przygotowanie listy płac dla pracowników etatowych (naliczanie podatku dochodowego, ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczanie zasiłków chorobowych, rozliczanie potrąceń komorniczych, naliczanie odpraw). Przygotowanie dokumentacji pracowników związanej z ustaleniami uprawnień zasiłkowych, emerytalnych i rentowych. Sporządzanie deklaracji PIT. Współpraca bieżąca z pracownikami Działu Zasobów Ludzkich i Szkolenia. Obsługa programu kadrowo-płacowego Comarch ERP Egeria. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: rachunkowość i finanse (lub pokrewne)
  • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie - doświadczenie 5 lat pracy, w tym 3 lata w danej specjalności a wykształcenie wyższe - doświadczenie 3 lata pracy, w tym 2 lata w danej specjalności. Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o ubezpieczeniach społecznych, o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Znajomość programów komputerowych - Pakiet Office, Excel. Komunikatywność. Znajomość obsługi Płatnika i PPK.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 152 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagradzanie (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna), szeroki
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (30 dni)