Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju i ZSZ

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.05.2022

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviations i Metering. Diehl Metering skupia specjalistyczną wiedzę potężnych graczy w branży pomiarowej. Nasze inteligentne rozwiązania zarządzania zasobami naturalnymi i energią pomagają naszym partnerom na całym świecie w ich efektywnym i rozsądnym wykorzystywaniu. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową scieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Zakres obowiązków

Jako Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju i ZSZ będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Współpracę w zakresie wdrożenia strategii zrównoważonego rozwoju w procesy Spółki oraz konkretnych projektów realizujących założone cele,
  • Prowadzenie projektów wspierających stretegię zrównoważonego rozwoju,
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz wytycznych unijnych i krajowych w zakresie ESG oraz tworzenie raportów pozafinansowych (COP, CRSD, GHG, GRI itp.),
  • Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie zrównoważonego rozwoju,
  • Wsparcie Działu Zarządzania Jakością w zakresie certyfikacji, przygotowania i przeprowadzania audytów (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 45001, metrologia prawna, lokalne wymagania klientów),
  • Stała współpraca z oddziałami poza granicami Polski w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli:

  • jest Ci bliski temat zrównoważonego rozwoju i masz rozległą wiedzę na jego temat (prawo międzynarodowe, wymagania dotyczące raportowania),
  • masz umiejętność gromadzenia, pozyskiwania i analizowanie danych z różnych źródeł,
  • masz praktyczne doświadczenie z zakresie międzynarodowych systemów zarządzania,
  • masz umiejętność pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • jesteś nastawiena/y na szukanie rozwiązań i ich samodzielne proponowanie,
  • znasz biegle język angielski.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym dziale,
  • możliwość prowadzenia ciekawych projektów,
  • elastyczny czas pracy w modelu hybrydowym,
  • dostęp do szkoleń na dedykowanej platformie,
  • okolicznościowe benefity,
  • spotkania integracyjne.
  • Prosimy o zapoznanie się z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych:

    Administratorem danych osobowych kandydatów jest DIEHL Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach (43-440)

    przy ul. Cieszyńskiej 1A. Będziemy przetwarzać dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Kandydatom przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody. Pełną treść klauzuli informacyjnej oraz więcej informacji o nas znajdują się na stronie: https://www.diehl.com/metering/pl/centrum-obsługi-klienta/klauzula-informacyjna-rodo/

  • Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Diehl Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach, ul. Cieszyńska 1a, także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym/zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Diehl Metering Sp. z o. o. z siedzibą w Bażanowicach, ul. Cieszyńska 1a, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Miejsce pracy
  • Bażanowice pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)