Doradca Techniczno-Handlowy - Klimatyzacja, Wentylacja, Pompy Ciepła

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

AAS RECRUITMENT sp. z o.o. - Spółka powstała w 2006 roku, jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej Exact Systems. Nasza historia opiera się na wieloletnim doświadczeniu w łączeniu pracodawców z pracownikami. Przez wiele lat zdobyliśmy reputację skutecznej firmy, której można powierzyć najkorzystniejszy dobór pracowników do wykonywanych prac. Zapewniamy pomoc w rekrutacji i zatrudnieniu, a także dokonaniu wszelkich formalności z tym związanych. Dajemy możliwość połączenia elastyczności i jakości obsługi małej firmy z bezpieczeństwem i procesami dużej struktury.

Agencja Pracy Tymczasowej AAS sp. Z o.o. nr 24292

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy i producenta systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych zaangażowania Kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy w kontakcie z Klientami
  • profesjonalne doradztwo
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • wsparcie techniczne
  • udział w akcjach marketingowych i szkoleniach handlowych
  • negocjacje i zawieranie umów

Wymagania

  • nastawienie na wynik
  • wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria środowiska – instalacje grzewcze, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewani odnawialne źródła energii, energetyka)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w sprzedaży, w profesjonalnym doradztwie techniczno - handlowym na powyższym lub pokrewnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • atrakcyjne warunki płacowe - podstawa wynagrodzenia 5-6 tys. netto + premie kwartalne
  • samochód służbowy marki Toyota (również do użytku prywatnego)
  • pracę jednozmianową w godzinach 8-16
  • laptop, telefon komórkowy
  • udział w PPE (gdzie tylko Pracodawca odprowadza 3,5% wartości brutto wynagrodzenia zasadniczego na konto emerytalne pracownika w PZU)
  • szeroki dostęp do szkoleń, konferencji, biblioteki firmowej
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa ubezpieczenie)
  • wyjazdy motywacyjne (również zagraniczne)
  • KLAUZULA INFORMACYJNA

    (baza osób poszukujących pracy)

    1. Administratorem danych osobowych jest AAS RECRUITMENT sp. z o.o., ul. Ferdynanda Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (KRS: 0000255644).
    1. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
    1. AAS RECRUITMENT Sp. z o.o., ul. Focha 53/5, 42-200 Częstochowa (z dopiskiem IOD)

    lub

    1. adres mailowy: odo@aasrecruitment.com.
    1. Dane osobowe przetwarzane będą w celu
    1. w   celu   dodania   do   bazy   rekrutacyjnej   i udostępnienia  ich  potencjalnym  pracodawców  w  związku  z  prowadzonymi  u  nich rekrutacjami, na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit. a RODO);
    1. przedstawiania ofert pracy, na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody, rozumianej jako przesłanie danych rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    1. Dane które będziemy przetwarzać to dane przesłane w formularzu zgłoszeniowym oraz dane zawarte w CV, w szczególności dane wynikające z kodeksu pracy, takie jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, a jeżeli jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku: wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    1. Odbiorcy danych osobowych: klienci poszukujący osób do pracy, podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora, w szczególności związane z rekrutacją oraz z usługami IT, a w wewnętrznych celach administracyjnych - przedsiębiorstwa wchodzące w skład grupy kapitałowej Exact Systems, do której należy Administrator.
    1. Dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
    1. Dane przetwarzane będą przez okres do 12 miesięcy od daty zgłoszenia lub do czasu wcześniejszego wycofania zgody
    1. Przysługujące prawa:
    1. dostęp do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania;
    1. przenoszenie danych;
    1. wniesienie sprzeciwu (dotyczy przetwarzania danych w oparciu o prawnie uzasadniony interes);
    1. wniesienie skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z prawem (proponujemy w pierwszej kolejności wyjaśnić sprawę z administratorem);
    1. w przypadku danych osobowych, które są przetwarzane na podstawie zgody - prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    1. Dane osobowe pochodzą bezpośrednio od osób, których dotyczą lub od podmiotów świadczących usługi związane z rekrutacją.
    1. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących efektów pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.
    1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w związku z realizacją wskazanych uprzednio celów.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Recruitment Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Ferdynada Focha, 53/5, NIP: 8992567173 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)