Pracownik ogólnobudowlany

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma DREV DESIGN HOUSE jest przedsiębiorstwem zajmującym się realizacją budynków w technologii konstrukcji szkieletu drewnianego, samodzielnie już 20 lat. Firma Drev Design House jest firmą pokoleniową, na rynku Polskim istniejącą już od ponad czterdziestu lat. Przez cały czas istnienia firmy poszerzaliśmy swoją ofertę, która między innymi liczy już około 3 tysięcy różnych budynków. Firma wprowadza ciągle nowe rozwiązania technologiczne, nowoczesne materiały i technologie a wszystko po to by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zapraszamy na rozmowę wstępną. Wcześniej prosimy umówić spotkanie lub prosimy o krótką wiadomość SMS - oddzwonimy.

Kontakt w sprawie pracy pod nr telefonu.

DREV DESIGN HOUSE

NIP 547-222-66-07

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:

34-323 LAS

ul. SPADZISTA 2A

(pow. żywiecki, gm. Ślemień)

Zakres obowiązków

  • Praca przy budowie - montażu budynków o lekkiej konstrukcji w technologii konstrukcji szkieletu drewnianego;
  • Pokrycia dachowe (blachodachówka);
  • Montaż płyt budowlanych (OSB, Farmacell);
  • Montaż stolarki;
  • Montaż styropianu na elewacjach itp prace budowlane;
  • Praca w delegacjach w zależności od miejsca budowy;

Wymagania

  • Rzetelność i dokładność;
  • Doświadczenie w pracach budowlanych;
  • Odpowiedzialność i umiejętność współpracy z innymi;

Oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ;
  • WYNAGRODZENIE OD 4.000 zł (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji);
  • UBEZPIECZENIE;
  • W trakcie wyjazdów gwarantowane pełne wyżywienie, nocleg i dojazd;
  • Administratorem danych osobowych jest Drev Design House, 34-323 Las Spadzista 2a, NIP: 547 222 66 07. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drev Design House, 34-323 Las Spadzista 2a, NIP: 547 222 66 07 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Żywiec pow. żywiecki, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)