Kierowca kat. C,CE

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

INFORMACJE:

Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają stabilizacji, godnego zaufania pracodawcy. Firm z długoletnią tradycją jest firma rodzinna posiada wiele nowoczesnych magazynów w całych

Niemczech, ciągle rozwijająca się umożliwia swoim pracownikom rozwój. Firma oferuje stanowiska

pracy jako. Komisjoner (Magazyny suche) Wózkowy (min, magazyny wysokiego składowania)

Kierowca kat. C,CE. Oraz wiele innych.

Zakres obowiązków

KIEROWCY:

• Załadunek i rozładunek

• Dostawa towaru

• Odbiór towarów

• Praca ze "Skanerem"

POJAZDY :

  • ciężarówka 7,5 t,
  • ciężarówka 12t i przyczepa tandemowa,
  • ciężarówka 14t, 16t, 18t
  • Przyczepa z opcją załadunku przelotowego,

Wymagania

* Posiadanie kat c,ce

*Karta kierowcy

Oferujemy

Więcej informacji:

  • Stałe i zaplanowane trasy ok. 200 km/dobę
  • szkolenia
  • Sprawiedliwy i pewny system wynagrodzeń
  • Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Premia za transport lokalny, wypłacana w zależności od wyników
  • Regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • W przypadku konieczności pracy w weekendy lub w dni świąteczne, będzie ona dodatkowo wynagradzana.
  • Dzienny czas pracy ok. 10 godzin, między 6.00 a 16.45 (w tym 45 min. przerwy)
  • Dodatek wakacyjny i świąteczny
  • Premia rekrutacyjna dla nowych pracowników
  • Nowoczesne pojazdy
  • Odzież robocza, obuwie ochronne zapewnione przez pracodawcę
  • Skanery w różnych językach z informacjami o ładunku, kliencie, nawigacji itp. w każdej ciężarówce
  • Kompletne wyposażenie ADR do przewozu towarów niebezpiecznych
  • Pełne pokrycie kosztów modułów
  • Administratorem danych osobowych jest ak13.jobs 97520 Rothlein Am Etzberg, NIP: 78494579839. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ak13.jobs 97520 Rothlein Am Etzberg, NIP: 78494579839 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)