Operator prasy krawędziowej CNC -> stała praca + dobra stawka od zaraz!

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Pracodawca nie wymaga CV

Firma zajmująca się rekrutację.

Uwaga: stała praca czeka na Ciebie!

Stabilny pracodawca chętnie przyjmie Cię do swojej ekipy, jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC

Sprawdź naszą ofertę i zgłoś się, zanim inni zajmą Twoje miejsce

Zakres obowiązków

  • obsługa prasy krawędziowej CNC
  • wykonywanie zleceń na podstawie rysunku technicznego
  • dokonywanie pomiarów

Wymagania

  • doświadczenia w obsłudze pras krawędziowych CNC
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • umowę o pracę -> u nas podstawa to stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie, docenimy Twoje doświadczenie
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • bonus roczny
  • darmowy obiad w restauracji pracowniczej oraz dostęp do automatów z napojami
  • darmowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia uprawnień.
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska 50-022 Wrocław Komandorska, NIP: 7543151008. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska 50-022 Wrocław Komandorska, NIP: 7543151008 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 19 dni)