Pracownik kancelarii Inspektor w Wydziale Administracyjno-Technicznym

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Polskie Centrum Akredytacji to jedyna krajowa jednostka upoważniona do  potwierdzania kompetencji podmiotów działających w  obszarze oceny zgodności. Od dwóch dekad budujemy zaufanie do usług oceny zgodności. Aktywnie uczestniczymy w pracach organizacji międzynarodowych związanych z akredytacją, działamy w ramach porozumień o wzajemnym uznawaniu (EA MLA, IAF MLA, ILAC MRA).

Utrzymując wysokie standardy, dbamy o to, by nasi pracownicy zdobywali doświadczenia i uprawnienia na różnych poziomach procesów akredytacji jednostek oceniających zgodność oraz funkcjonowania krajowego i europejskiego systemu akredytacji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Inspektor w Wydziale Administracyjno-Technicznym, osoby do obsługi kancelaryjnej.

Zakres obowiązków

Odpowiedzialność i zadania:
• prowadzenie kancelarii ogólnej, w tym m.in.: przygotowanie i wysyłka korespondencji wychodzącej, odbieranie, segregowanie i przekazywanie korespondencji przychodzącej, prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• rejestrowanie wniosków związanych z procesami akredytacji i nadzoru
• prowadzenie rejestru faktur z uwzględnieniem przypisanych kosztów w budżecie oraz asortymentu
• współpraca z firmami świadczącymi usługi pocztowe i kurierskie oraz dostarczające materiały, druki na potrzeby kancelarii, zgłaszanie zapotrzebowania
• prowadzenie magazynu artykułów biurowych - zamówienia, ewidencja przychodów oraz rozchodów, kontrola stanów magazynowych

Wymagania

Oczekiwania:
• wykształcenie: wyższe I lub II stopnia
• doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
• umiejętność obsługi komputera pracującego w środowisku Windows
• umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi ustnie i na piśmie, umiejętność pracy w zespole, jakość w działaniu

Oferujemy

• opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
• elastyczne godziny pracy pomiędzy 7 a 17
• pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, bony
• karty sportowe
• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Administratorem danych osobowych jest Polskie Centrum Akredytacji 01-382 Warszawa ul. Szczotkarska 42, NIP: 9511998004. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Centrum Akredytacji 01-382 Warszawa ul. Szczotkarska 42, NIP: 9511998004 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)