Pracownik do kompletacji zamówień

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Arvato Polska

Pracownik do kompletacji zamówieńArvato Polska O firmie

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • szukamy wielu kandydatów

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień

  • Pakowanie spersonalizowanych przesyłek (odzież i akcesoria)

  • Udział w pracach inwentaryzacyjnyc

Wymagania

Nasze wymagania

  • Dokładność

  • Dyspozycyjność (od poniedziałku do piątku oraz max 1 weekend w miesiącu)

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z ARVATO

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe wypłacane zawsze na czas

  • Pakiet benefitów (karta sportowa oraz opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, świadczenia z ZFŚS, prezent urodzinowy)

  • Bezpłatny autobus do pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Administratorem danych osobowych jest Arvato Polska 62-064 Plewiska Kolejowa 150, NIP: 5270203276. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arvato Polska 62-064 Plewiska Kolejowa 150, NIP: 5270203276 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łowicz pow. łowicki, Łódzkie
Opublikowana
Wygasa (za 13 dni)