Serwisant - usługi deratyzacji

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Запрошуємо працівників з України

W Trulynolen dokładamy starań, aby tworzyć optymalne środowisko pracy i dynamiczną kulturę firmową dla każdego, opierając się na naszych podstawowych wartościach.

TRULYNOLEN.PL

Poszukujemy Serwisanta współpracującego z dotychczasowymi klientami, świadcząc usługi w zakresie prewencji i kontroli obecności szkodników.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o umieszczenie informacji o przetwarzaniu danych osobowych w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TN Poland w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zakres obowiązków

  • wykonywanie usług deratyzacji i dezynsekcji (NIE wykonujemy oprysków wewnątrz pomieszczeń!)
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami firmy,
  • sporządzanie dokumentacji z realizacji usług.

Wymagania

Najlepszy kandydat to taki, który:

  • chce i lubi pracować z klientem,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B,
  • ma możliwość delegacji,
  • jest spokojny i lubi wyzwania oraz samodzielność w działaniu,
  • doświadczenie nie jest wymagane,
  • posiada obywatelstwo polskie, VIZA lub karta pobytu (dla obcokrajowców),
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia branżowe
  • dodatkowe bonusy
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną w Luxmed dla calej rodziny
  • samochód służbowy
  • przyjazną i wspierającą atmosferę
  • możliwość pracy i doskonalenia w prężnie rozwijającym się zespole
  • Administratorem danych osobowych jest TN Poland 03-186 Warszawa Modlinska 129/u10, NIP: 1132903389. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TN Poland 03-186 Warszawa Modlinska 129/u10, NIP: 1132903389 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 4 800 - 5 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)