Główna księgowa/ Główny księgowy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz prowadzimy doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin, nr ref. GK/04/2022

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie księgowości Spółki
  • Tworzenie i modyfikowanie planu kont oraz kontrola płatności
  • Odpowiedzialność za wewnętrzną rewizję ksiąg oraz kontrola dekretacji dokumentów
  • Sporządzanie zestawień sald i obrotów, raportów, sprawozdań oraz rozliczanie projektów,
    w tym finansowanych lub współfinansowanych ze środków publicznych
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Współpraca z bankami, audytorami i biegłymi rewidentami
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad Wydziałem Finansowo-Księgowym

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gruntowna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych
  • Znajomość zasad rozliczania projektów finansowanych ze środków publicznych – mile widziane
  • Umiejętność kierowania zespołem oraz skutecznego realizowania zadań pod presją czasu
  • Zdolności organizacyjne oraz analityczne

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: nagrody jubileuszowe, nagrody uznaniowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie szkoleń

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: GK/04/2022 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ:

Gwarantujemy poufność.