Wózkowy - operator wózka widłowego UDT

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Aktualnie poszukujemy pracowników dla naszego klienta prężnie działającego w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Weź udział w rekrutacji i dołącz do najlepszych!

Stanowisko: Operator wózka widłowego UDT

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kompletowanie i rozładunek towaru AGD, RTV
  • obsługę skanera magazynowego
  • rozładunek towaru i rozwożenie w strefy składowania
  • picking towaru z palet/pryzm

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ważnych uprawnień UDT
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków typu reach-truck lub/i chwytakowych
  • dyspozycyjności/gotowości do podjęcia pracy w trybie 3- zmianowym
  • wysokiej motywacji do pracy
  • uczciwości i rzetelności w wykonywanych obowiązkach

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, docelowo umowa bezpośrednio z zakładem
  • Prawo do urlopu, L4
  • Pracę w systemie trzyzmianowym po 8h
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia frekwencyjna + dodatek nocny
  • Bezpłatne pakiety szkoleń
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego (Dworzec Główny Wrocław – Nowa Wieś Wrocławska)
  • Profesjonalne wsparcie Koordynatora przez cały okres umowy
  • Możliwość rozwoju

Zachęcamy również do aplikacji osoby z Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

  • Czekamy na Twoje zgłoszenie –AgencjaPracy Tymczasowej nr 24292

    AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

    Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

    Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce.

    Więcej informacji: www.aas.jobs

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AAS Sp. z o.o. 42-200 Częstochowa Focha 53/5, NIP: 6762491198 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Nowa Wieś Wrocławska pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)