Magazynier/ operator wózka

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Gates Polska, zakład produkcji pasów przenoszenia napędów dla motoryzacji oraz przemysłu.

PRACA W GATES- prowadzimy rekrutacje na stanowiska stałe, tymczasowe oraz specjalistyczne. Praca w Gates to transparentne warunki współpracy, stabilne zatrudnienie, konkurencyjne stawki oraz pakiet benefitów pozapłacowych.Aktualne oferty pracy znajdziesz poniżej

W związku z intensywnym rozwojem Gates Polska w Legnicy poszukuje osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER - Operator wózka widłowego
( Zarobki na start: od 3400 zł brutto/ miesiąc- bez uprawnień UDT + dodatki, od 3550 zł brutto/ miesiąc- z uprawnieniami UDT + dodatki)

Świetnie się czujesz w środowisku pracy opartym na współpracy ukierunkowanej na wysoką wydajność , jesteś samodzielny, kreatywny a nowe wyzwania są dla Ciebie motywacją do działania? Jeśli tak, to Gates jest miejscem pracy dla Ciebie.

Zakres obowiązków

Jeśli w swojej pracy chcesz odpowiadać za:

Obsługę wózka widłowego: załadunek/ rozładunek,
Przygotowanie wysyłek do klientów
Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach
Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym,
Inwentaryzację materiałów znajdujących się w magazynie

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

Masz pozytywne nastawienie oraz motywację do pracy a dodatkowo posiadasz:

Wykształcenie minimum zawodowe
Doświadczenie w pracy na magazynie
Umiejętność obsługi komputera
Dobrą organizację pracy własnej
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Mile widziane uprawnienia na wózki UDT!

Oferujemy

Z naszej strony zapewniamy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
Nadgodziny wypłacane co miesiąc
Dofinansowanie wypoczynku letniego
Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
Dofinansowanie 50% Multisport
Dofinansowanie posiłków w kantynie
Możliwość zdobycia dodatkowy uprawnień ( wózki widłowe)

  • Administratorem danych osobowych jest Gates Polska sp. z o.o. 59-220 Legnica https://ww2.gates.com/poland/default.cfm, NIP: 6912085880. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gates Polska sp. z o.o. 59-220 Legnica https://ww2.gates.com/poland/default.cfm, NIP: 6912085880 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Legnica
Wynagrodzenie
  • 21 - 25 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)