Pomoc kuchenna

Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

• pomoc przy sporządzaniu posiłków zgodnie z jadłospisem i obowiązującymi zasadami technologii żywienia,
• przestrzeganie z należytą starannością procedur i norm żywieniowych w produkcji mieszanek niemowlęcych, zaleconych diet leczniczych i pozostałych posiłków,
• przestrzeganie ustalonych godzinowo terminów wydawania posiłków,
• przestrzeganie zasad dotyczących przechowywania środków i produktów spożywczych,
• stała dbałość o utrzymanie prawidłowego stanu sanitarno-porządkowego pomieszczeń kuchni oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnych pracowników kuchni,
• przestrzeganie instrukcji obsługi maszyn i urządzeń kuchennych,
• przestrzeganie zasad HACCP-u i prowadzenie wynikającej z nich dokumentacji.
Praca na czas określony: 3 miesiące
Godziny pracy 6:00 - 14:00
Kontakt z pracodawcą: sekretariat@dzieciecydom.wroclaw.pl lub 713485007

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Oczekujemy: wykształcenie podstawowe, umiejętności gotowania, gotowości do pracy w równoważnym systemie czasu pracy, praca w dni wolne i święta. książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 25 dni)