Kierownik serwisu samochodowego - Kielce

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu począwszy od przygotowania specyfikacji pojazdu, poprzez ofertę finansowania i ubezpieczenia, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy.

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych

i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, Tatra, John Deere, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, Pöttinger, Kramer.

Działamy na terenie województw: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

-praca w autoryzowanym serwisie->możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-atrakcyjne zarobki.

W związku z otwarciem autoryzowanego serwisu marki DAF, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Serwisu

Zakres obowiązków

· zarządzanie podległym zespołem pracowników,

· pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów,

· poszukiwanie i proponowanie nowych możliwości rozwoju działu,

· doradztwo techniczne,

· regularna ocena wyników,

· odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw.

Wymagania

· doświadczenie w dziale serwisu i/lub branży technicznej,

· umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części zamiennych,

· umiejętność zarządzania ludźmi,

· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

· samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

· dobra znajomość j. angielskiego,

· prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera współpracy.
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)