Praca w telefonicznej sprzedaży

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Sklep z witaminami i suplementami w Warszawie

Firma Unicall brand of Natural Pharmaceuticals zajmuje się działalnością związaną z telefoniczną obsługą Klienta i aktualnie poszukujemy nowych osób.

Zakres obowiązków

Praca polegać będzie na:

  • Telefonicznym kontakcie z Klientami,
  • Przedstawianiu ofert produktów i usług,
  • Sprzedaży produktów – natomiast spokojnie nauczymy Cię tego

Wymagania

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera,
  • Poważnego podejścia do wykonywanych obowiązków

Oferujemy

  • Stabilną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin (np. chcesz dorobić do emerytury, masz małe dzieci, albo studiujesz),
    Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (20zł brutto za godzinę) z możliwością szybkiego przejścia na umowę o pracę,
    System premiowy,
    Możliwość przekwalifikowania się, zdobycia nowego doświadczenia zawodowego,
    Miejsce pracy w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem.

Nie wymagamy doświadczenia, każdy pracownik ma zagwarantowany pełen pakiet szkoleń wdrażających w obowiązki.
U nas każdy będzie czuł się jak w domu (od Seniora do Studenta).
Skontaktuj się z nami pod numerem 697 313 444 lub wyślij swoje CV na adres rekrutacja@unicall.biz.
Zapraszamy również do wizyty w naszym biurze pod adresem Rzeszów, al. Rejtana 36, budynek Conres, III piętro.

  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami, dane osobowe przetwarzana będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody do-tyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody, nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 28, 02-67 Warszawa. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Miejsce pracy
  • Rzeszów
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)