Specjalista ds. marketingu (Poznań)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.06.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Progresso jako firma doradcza dostarczająca  kompleksowe  rozwiazania, specjalizuje się w rekrutacjach  stałych na stanowiska  średniego i wyższego szczebla .

Progresso jako firma doradcza, specjalizująca się w outsourcingu usług HR, obecnie dla swojego klienta - wiodącej firmy z branży medycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Poznań

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingowej;
  • planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych (głównie w kanałach online);
  • zarządzanie treścią na firmowej stronie www pod kątem SEO;
  • badanie i analizowanie efektywności przeprowadzanych akcji;
  • obsługa bieżących zadań związanych z pracą sklepów należących do sieci;
  • koordynowanie działań lokalnych (eventów) dla oddziałów firmy;
  • monitorowanie i analiza rynku, trendów i działań konkurencji;
  • pomoc w realizacji różnych projektów marketingowych;
  • kontakt oraz negocjacje z dostawcami i firmami zewnętrznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia) i/lub min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w konfigurowaniu i optymalizacji kampanii Google Ads, Facebook Ads;
  • znajomość zagadnień z obszaru SEO;
  • doświadczenie w analizowaniu danych i przygotowywania raportów (praktyczna znajomość Microsoft Excel, Google Analytics);
  • terminowość i odpowiedzialność za prowadzone projekty;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • znajomość platformy PowerBI będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwości realizowania nietuzinkowych projektów i stały rozwój zawodowy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • przyjazna atmosferę w zespole.
  • Administratorem danych osobowych jest Progresso Wioletta Mikoda 50-441 Wrocław Kościuszki 82, NIP: 7521214061. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Progresso Wioletta Mikoda 50-441 Wrocław Kościuszki 82, NIP: 7521214061 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (30 dni)